KYC yok — kimlik yok, selfie yok, belge yok · Her planda ASN, eyalet, şehir ve ZIP hedefleme · $25 ile kripto ödeme
Dil: Türkçe
Başla

ABD şehri ve ISP'ye göre konut proxy'leri: 45 şehir

Her büyük ABD şehri için bir sayfa, FCC Ulusal Genişbant Haritası'nın orada bildirdiği ev interneti sağlayıcılarıyla ve her birini hedeflemek için tam kullanıcı adıyla.

Son güncelleme: · 6 dk okuma

Hızlı yanıt

Hangi ABD şehirlerini ISP'ye göre hedefleyebilirim?

Broadband Proxies 45 büyük ABD şehri için, her büyük metro bölgesi için bir tane, FCC'nin orada bildirdiği sağlayıcılarla (31 Aralık 2025 verisi) bir sayfaya sahiptir. Bunlardan herhangi birini -state-<st>-city-<name> artı bir ASN ile hedefleyin, örneğin Chicago'da Comcast. 1 GB için $2,63'den itibaren (Ekim 2026); Şehir kullanılabilirliği değişir; ödeme sayfası hangilerinin çevrimiçi olduğunu gösterir. KYC olmadan; yalnızca kripto.

Tüm şehirler bir bakışta

Şehir başına en geniş üç kablolu sağlayıcı ve fiber ile kablonun mevcut olduğu konut birimlerinin payı. Fiberde Kansas City lider (93,5%), Baltimore ise geride (13,4%).

FCC National Broadband Map, Area Summary, 31 Aralık 2025 itibarıyla veriler; sağlayıcı sütununda uydu ve sabit kablosuz sağlayıcılar hariç tutulmuştur
ŞehirEyaletEn geniş kablolu sağlayıcılarFiberKabloKonut birimleri
AtlantaGAComcast, AT&T, Google Fiber60.2%93.5%289,800
AustinTXSpectrum, AT&T, Google Fiber68.2%91.6%551,183
BaltimoreMDComcast, Verizon, AT&T13.4%97.5%317,127
BostonMAComcast, Verizon, AT&T70.2%99.5%352,061
CharlotteNCSpectrum, AT&T, Google Fiber68.5%93.1%438,377
ChicagoILComcast, AT&T, Astound33.3%99.2%1,316,431
CincinnatiOHSpectrum, altafiber, AT&T77.4%96.4%172,200
ClevelandOHAT&T, Spectrum, Breezeline46.3%96.3%215,955
ColumbusOHSpectrum, AT&T, Breezeline35.5%97.2%453,795
DallasTXSpectrum, AT&T, Frontier62.2%92.7%645,242
DenverCOComcast, CenturyLink, AT&T64.3%93.3%397,593
DetroitMIComcast, AT&T, Spectrum22.4%98.7%329,166
HoustonTXComcast, AT&T, Optimum55.2%94.9%1,199,820
IndianapolisINAT&T, Comcast, Spectrum61.4%98%436,941
JacksonvilleFLComcast, AT&T, Hotwire54.3%96.2%499,001
Kansas CityMOSpectrum, Google Fiber, AT&T93.5%93.9%257,594
Las VegasNVCox, CenturyLink, AT&T33.6%82.9%285,101
Los AngelesCASpectrum, AT&T, Frontier37.2%93.8%1,693,266
LouisvilleKYSpectrum, AT&T, Kinetic73.1%95.4%182,487
MemphisTNComcast, AT&T, Ting43.8%99.4%317,349
MiamiFLComcast, AT&T, Hotwire60.2%92.9%219,165
MilwaukeeWISpectrum, AT&T54.8%95.4%294,188
MinneapolisMNComcast, CenturyLink, AT&T72.1%97.7%190,756
NashvilleTNComcast, AT&T, Google Fiber68.8%95.5%398,347
New YorkNYVerizon, Spectrum, Optimum79.3%97.3%3,932,926
Oklahoma CityOKCox, AT&T65.6%77.2%338,287
OrlandoFLSpectrum, AT&T, CenturyLink52.1%88.5%162,474
PhiladelphiaPAComcast, Verizon, AT&T86.8%99%798,578
PhoenixAZCox, CenturyLink, AT&T27.2%73.7%704,385
PittsburghPAComcast, Verizon, AT&T84.4%99.4%174,297
PortlandORComcast, CenturyLink, AT&T71.5%97.7%347,591
ProvidenceRIVerizon, Cox, AT&T88.5%88.6%77,095
RaleighNCSpectrum, AT&T, Google Fiber73.2%91.6%239,777
RichmondVAComcast, Verizon, AT&T68.6%98.7%126,861
RiversideCASpectrum, AT&T, Frontier31.8%90.7%118,465
SacramentoCAComcast, AT&T, Fidium51.5%98%227,858
San AntonioTXSpectrum, AT&T, Google Fiber71.7%93.5%650,002
San DiegoCAAT&T, Cox, Spectrum40.2%89.7%621,901
San FranciscoCAComcast, AT&T, Sonic44%97.4%463,554
San JoseCAComcast, AT&T37.3%97.4%371,578
SeattleWAComcast, CenturyLink, AT&T77.1%97.7%401,923
St. LouisMOSpectrum, AT&T, Brightspeed54.6%96%185,981
TampaFLSpectrum, AT&T, Frontier75.4%92.1%187,804
Virginia BeachVACox, Verizon, AT&T68.9%89.6%207,038
Washington, D.C.DCComcast, Verizon, AT&T62.5%97.6%385,672

Eyalete göre şehir sayfaları

Georgia

Texas

Maryland

Massachusetts

North Carolina

Illinois

Ohio

Colorado

Michigan

Indiana

Florida

Missouri

Nevada

California

Kentucky

Tennessee

Wisconsin

Minnesota

New York

Oklahoma

Pennsylvania

Arizona

Oregon

Rhode Island

Virginia

Washington

District of Columbia

Bu şehirler nasıl seçildi?

Census Bureau'nun Vintage 2025 tahminlerinde yer alan en büyük 45 ABD metropol bölgesinin her birinin ana şehrini aldık, New York'tan Memphis'e kadar. Her sayfa, o şehir için FCC sağlayıcı listesini, Census nüfusunu, saat dilimi, alan kodları ve ZIP örnekleri gibi yerel bilgileri ve eyaletin gizlilik yasasını bir araya getiriyor. Yeterli yerel verisi olmayan bir şehre sayfa verilmez.

Bu listede olmayan bir şehri hedefleyebilir miyim?

Evet. city parametresi diğer ABD şehirlerini kabul eder: adı küçük harfle ve alt çizgiyle yazın, örneğin city-des_moines veya city-sioux_falls, ve eyaleti ekleyin. Daha küçük şehirlerde çevrimiçi daha az ev cihazı vardır, bu yüzden 1 GB planla test edin. Şehir kullanılabilirliği değişir; ödeme sayfası hangilerinin çevrimiçi olduğunu gösterir.

Şehir hedefleme ile ilgili sorular

Şehir hedefleme ne kadar hassas?

Şehir hedefleme, coğrafi konum verilerinin o şehirde konumlandırdığı ev IP'lerini seçer. Veritabanları sınırlarda farklılaşır, bu yüzden şehir sınırına yakın bir IP bir aramada banliyö, diğerinde şehir olarak görünebilir. Bir mahalle için ZIP kodu; bir ağ için ASN ekleyin.

Sağlayıcı yüzdeleri nereden geliyor?

FCC Ulusal Genişbant Haritası, Alan Özeti'nden, veriler 31 Aralık 2025 itibarıyla. Bunlar her sağlayıcının hizmet sunabildiğini bildirdiği konut birimlerinin payını gösterir; pazar payını veya bizim havuzumuzu değil.

Neden T-Mobile ve Verizon her şehirde görünüyor?

Her ikisi de çoğu büyük şehirde 5G sabit kablosuz ev interneti satıyor ve FCC bunu sabit genişbant olarak sayıyor. IP'leri mobil ağdan gelir. Şehir tablolarımızda bunları etiketliyoruz ve "en geniş kablolu sağlayıcılar" sütunu bunları dışarıda bırakıyor.

Bir şehir sayfasını kullanmak ne kadar tutar?

Ek ücret yok: şehir, ZIP ve ASN hedefleme her planda dahildir, 1 GB için $2,63 ile 1 TB için $0,50/GB arasında, Ekim 2026 itibarıyla.

1 GB $2,63 · ASN dahil · KYC olmadan

Başla