Bez KYC — bez dowodu, bez selfie, bez dokumentów · Targetowanie po ASN, stanie, mieście i ZIP w każdym planie · Płać kryptowalutą od 25 USD
Język: Polski
Zacznij teraz

Proxy rezydencjalne według miasta i ISP w USA: 45 miast

Jedna strona na duże miasto USA, z dostawcami domowego internetu, których FCC National Broadband Map zgłasza tam, oraz dokładną nazwą użytkownika do celowania w każdego z nich.

Ostatnia aktualizacja: · 6 min czytania

Szybka odpowiedź

W których miastach USA mogę celować po ISP?

Broadband Proxies ma stronę dla 45 dużych miast USA, po jednej na główny obszar metropolitalny, z dostawcami, których FCC tam zgłasza (dane z 31 grudnia 2025 r.). Celuj w dowolnego z nich za pomocą -state-<st>-city-<name> plus ASN, na przykład Comcast w Chicago. Od 2,63 USD za 1 GB (październik 2026); Dostępność miast jest zmienna; kasa pokazuje, co jest online. Bez KYC; tylko krypto.

Wszystkie miasta w skrócie

Trzej przewodowi dostawcy z najszerszym zasięgiem w każdym mieście oraz udział jednostek mieszkalnych, gdzie dostępny jest światłowód i kabel. Kansas City prowadzi pod względem światłowodu (93,5%), a Baltimore jest na końcu (13,4%).

FCC National Broadband Map, Area Summary, dane na dzień 31 grudnia 2025; dostawcy satelitarni i固定 bezprzewodowi pominięci w kolumnie dostawców
MiastoStanNajwięcej dostawców przewodowychŚwiatłowódKabelLokale mieszkalne
AtlantaGAComcast, AT&T, Google Fiber60.2%93.5%289,800
AustinTXSpectrum, AT&T, Google Fiber68.2%91.6%551,183
BaltimoreMDComcast, Verizon, AT&T13.4%97.5%317,127
BostonMAComcast, Verizon, AT&T70.2%99.5%352,061
CharlotteNCSpectrum, AT&T, Google Fiber68.5%93.1%438,377
ChicagoILComcast, AT&T, Astound33.3%99.2%1,316,431
CincinnatiOHSpectrum, altafiber, AT&T77.4%96.4%172,200
ClevelandOHAT&T, Spectrum, Breezeline46.3%96.3%215,955
ColumbusOHSpectrum, AT&T, Breezeline35.5%97.2%453,795
DallasTXSpectrum, AT&T, Frontier62.2%92.7%645,242
DenverCOComcast, CenturyLink, AT&T64.3%93.3%397,593
DetroitMIComcast, AT&T, Spectrum22.4%98.7%329,166
HoustonTXComcast, AT&T, Optimum55.2%94.9%1,199,820
IndianapolisINAT&T, Comcast, Spectrum61.4%98%436,941
JacksonvilleFLComcast, AT&T, Hotwire54.3%96.2%499,001
Kansas CityMOSpectrum, Google Fiber, AT&T93.5%93.9%257,594
Las VegasNVCox, CenturyLink, AT&T33.6%82.9%285,101
Los AngelesCASpectrum, AT&T, Frontier37.2%93.8%1,693,266
LouisvilleKYSpectrum, AT&T, Kinetic73.1%95.4%182,487
MemphisTNComcast, AT&T, Ting43.8%99.4%317,349
MiamiFLComcast, AT&T, Hotwire60.2%92.9%219,165
MilwaukeeWISpectrum, AT&T54.8%95.4%294,188
MinneapolisMNComcast, CenturyLink, AT&T72.1%97.7%190,756
NashvilleTNComcast, AT&T, Google Fiber68.8%95.5%398,347
Nowy JorkNYVerizon, Spectrum, Optimum79.3%97.3%3,932,926
Oklahoma CityOKCox, AT&T65.6%77.2%338,287
OrlandoFLSpectrum, AT&T, CenturyLink52.1%88.5%162,474
FiladelfiaPAComcast, Verizon, AT&T86.8%99%798,578
PhoenixAZCox, CenturyLink, AT&T27.2%73.7%704,385
PittsburghPAComcast, Verizon, AT&T84.4%99.4%174,297
PortlandORComcast, CenturyLink, AT&T71.5%97.7%347,591
ProvidenceRIVerizon, Cox, AT&T88.5%88.6%77,095
RaleighNCSpectrum, AT&T, Google Fiber73.2%91.6%239,777
RichmondVAComcast, Verizon, AT&T68.6%98.7%126,861
RiversideCASpectrum, AT&T, Frontier31.8%90.7%118,465
SacramentoCAComcast, AT&T, Fidium51.5%98%227,858
San AntonioTXSpectrum, AT&T, Google Fiber71.7%93.5%650,002
San DiegoCAAT&T, Cox, Spectrum40.2%89.7%621,901
San FranciscoCAComcast, AT&T, Sonic44%97.4%463,554
San JoseCAComcast, AT&T37.3%97.4%371,578
SeattleWAComcast, CenturyLink, AT&T77.1%97.7%401,923
St. LouisMOSpectrum, AT&T, Brightspeed54.6%96%185,981
TampaFLSpectrum, AT&T, Frontier75.4%92.1%187,804
Virginia BeachVACox, Verizon, AT&T68.9%89.6%207,038
Waszyngton, D.C.DCComcast, Verizon, AT&T62.5%97.6%385,672

Strony miast według stanu

Georgia

Texas

Maryland

Massachusetts

North Carolina

Illinois

Ohio

Colorado

Michigan

Indiana

Florida

Missouri

Nevada

California

Kentucky

Tennessee

Wisconsin

Minnesota

New York

Oklahoma

Pennsylvania

Arizona

Oregon

Rhode Island

Virginia

Washington

District of Columbia

Jak wybrano te miasta?

Wzięliśmy główne miasto każdego z 45 największych obszarów metropolitalnych USA w szacunkach Census Bureau Vintage 2025, od Nowego Jorku po Memphis. Każda strona łączy listę dostawców FCC dla tego miasta, populację według Census, lokalne fakty, takie jak strefa czasowa, numery kierunkowe i przykładowe kody ZIP, oraz prawo prywatności stanu. Miasto bez wystarczających lokalnych danych nie otrzymuje strony.

Czy mogę targetować miasto, którego nie ma na tej liście?

Tak. Parametr city przyjmuje inne miasta USA: wpisz nazwę małymi literami z podkreśleniami, np. city-des_moines lub city-sioux_falls, i dodaj stan. Mniejsze miasta mają mniej domowych urządzeń online, więc testuj na planie 1 GB. Dostępność miast jest zmienna; kasa pokazuje, co jest online.

Pytania o targetowanie miast

Jak precyzyjne jest targetowanie miast?

Targetowanie miast wybiera domowe IP, które dane geolokalizacyjne przypisują do tego miasta. Bazy danych różnią się na granicach, więc IP blisko granicy miasta może w jednym wyszukiwaniu pokazać przedmieście, a w innym miasto. Dla dzielnicy dodaj kod ZIP; dla sieci dodaj ASN.

Skąd pochodzą procenty dostawców?

Z FCC National Broadband Map, Area Summary, z danymi na 31 grudnia 2025. Pokazują udział lokali mieszkalnych, w których dany dostawca deklaruje możliwość dostarczenia usługi, a nie jego udział w rynku ani naszą pulę.

Dlaczego T-Mobile i Verizon pojawiają się w każdym mieście?

Oba sprzedają domowy internet 5G fixed wireless w większości dużych miast, a FCC liczy go jako stacjonarny szerokopasmowy. Ich IP pochodzą z sieci mobilnej. Nasze tabele miast je oznaczają, a kolumna „najszersi dostawcy przewodowi” je pomija.

Ile kosztuje korzystanie ze strony miasta?

Nic dodatkowo: targetowanie po mieście, ZIP i ASN jest wliczone w każdy plan, od 2,63 USD za 1 GB do 0,50 USD/GB za 1 TB, na październik 2026.

1 GB 2,63 USD · ASN w cenie · bez KYC

Zacznij teraz