Zonder KYC — geen ID, geen selfie, geen documenten · ASN-, staat-, stad- en ZIP-targeting op elk plan · Betaal in crypto vanaf US$ 25
Taal: Nederlands
Aan de slag

Residentiële proxy's per Amerikaanse stad en ISP: 45 steden

Eén pagina per grote Amerikaanse stad, met de thuisinternetproviders die de FCC National Broadband Map daar rapporteert en de exacte gebruikersnaam om elk van hen te targeten.

Laatst bijgewerkt: · 6 min leestijd

Snel antwoord

Welke Amerikaanse steden kan ik per ISP targeten?

Broadband Proxies heeft een pagina voor 45 grote Amerikaanse steden, één per grootstedelijk gebied, met de providers die de FCC daar rapporteert (gegevens van 31 december 2025). Target elk van hen met -state-<st>-city-<name> plus een ASN, bijvoorbeeld Comcast in Chicago. Vanaf US$ 2,63 voor 1 GB (oktober 2026); Beschikbaarheid per stad varieert; bij het afrekenen zie je wat online is. Zonder KYC; alleen crypto.

Alle steden in één oogopslag

De drie breedste bekabelde providers per stad, en het aandeel residentiële eenheden waar glasvezel en kabel beschikbaar zijn. Kansas City leidt voor glasvezel (93,5%) en Baltimore sluit de rij (13,4%).

FCC National Broadband Map, Area Summary, gegevens per 31 december 2025; satelliet- en fixed wireless-providers niet opgenomen in de providerkolom
StadStaatGrootste vaste aanbiedersGlasvezelKabelWoonunits
AtlantaGAComcast, AT&T, Google Fiber60.2%93.5%289,800
AustinTXSpectrum, AT&T, Google Fiber68.2%91.6%551,183
BaltimoreMDComcast, Verizon, AT&T13.4%97.5%317,127
BostonMAComcast, Verizon, AT&T70.2%99.5%352,061
CharlotteNCSpectrum, AT&T, Google Fiber68.5%93.1%438,377
ChicagoILComcast, AT&T, Astound33.3%99.2%1,316,431
CincinnatiOHSpectrum, altafiber, AT&T77.4%96.4%172,200
ClevelandOHAT&T, Spectrum, Breezeline46.3%96.3%215,955
ColumbusOHSpectrum, AT&T, Breezeline35.5%97.2%453,795
DallasTXSpectrum, AT&T, Frontier62.2%92.7%645,242
DenverCOComcast, CenturyLink, AT&T64.3%93.3%397,593
DetroitMIComcast, AT&T, Spectrum22.4%98.7%329,166
HoustonTXComcast, AT&T, Optimum55.2%94.9%1,199,820
IndianapolisINAT&T, Comcast, Spectrum61.4%98%436,941
JacksonvilleFLComcast, AT&T, Hotwire54.3%96.2%499,001
Kansas CityMOSpectrum, Google Fiber, AT&T93.5%93.9%257,594
Las VegasNVCox, CenturyLink, AT&T33.6%82.9%285,101
Los AngelesCASpectrum, AT&T, Frontier37.2%93.8%1,693,266
LouisvilleKYSpectrum, AT&T, Kinetic73.1%95.4%182,487
MemphisTNComcast, AT&T, Ting43.8%99.4%317,349
MiamiFLComcast, AT&T, Hotwire60.2%92.9%219,165
MilwaukeeWISpectrum, AT&T54.8%95.4%294,188
MinneapolisMNComcast, CenturyLink, AT&T72.1%97.7%190,756
NashvilleTNComcast, AT&T, Google Fiber68.8%95.5%398,347
New YorkNYVerizon, Spectrum, Optimum79.3%97.3%3,932,926
Oklahoma CityOKCox, AT&T65.6%77.2%338,287
OrlandoFLSpectrum, AT&T, CenturyLink52.1%88.5%162,474
PhiladelphiaPAComcast, Verizon, AT&T86.8%99%798,578
PhoenixAZCox, CenturyLink, AT&T27.2%73.7%704,385
PittsburghPAComcast, Verizon, AT&T84.4%99.4%174,297
PortlandORComcast, CenturyLink, AT&T71.5%97.7%347,591
ProvidenceRIVerizon, Cox, AT&T88.5%88.6%77,095
RaleighNCSpectrum, AT&T, Google Fiber73.2%91.6%239,777
RichmondVAComcast, Verizon, AT&T68.6%98.7%126,861
RiversideCASpectrum, AT&T, Frontier31.8%90.7%118,465
SacramentoCAComcast, AT&T, Fidium51.5%98%227,858
San AntonioTXSpectrum, AT&T, Google Fiber71.7%93.5%650,002
San DiegoCAAT&T, Cox, Spectrum40.2%89.7%621,901
San FranciscoCAComcast, AT&T, Sonic44%97.4%463,554
San JoseCAComcast, AT&T37.3%97.4%371,578
SeattleWAComcast, CenturyLink, AT&T77.1%97.7%401,923
St. LouisMOSpectrum, AT&T, Brightspeed54.6%96%185,981
TampaFLSpectrum, AT&T, Frontier75.4%92.1%187,804
Virginia BeachVACox, Verizon, AT&T68.9%89.6%207,038
Washington, D.C.DCComcast, Verizon, AT&T62.5%97.6%385,672

Plaatsen per staat

Georgia

Texas

Maryland

Massachusetts

North Carolina

Illinois

Ohio

Colorado

Michigan

Indiana

Florida

Missouri

Nevada

California

Kentucky

Tennessee

Wisconsin

Minnesota

New York

Oklahoma

Pennsylvania

Arizona

Oregon

Rhode Island

Virginia

Washington

District of Columbia

Hoe zijn deze steden gekozen?

We namen de hoofdstad van elk van de 45 grootste Amerikaanse grootstedelijke gebieden in de Vintage 2025-schattingen van het Census Bureau, van New York tot Memphis. Elke pagina combineert de providerlijst van de FCC voor die stad, de bevolking volgens het Census Bureau, lokale feiten zoals tijdzone, netnummers en voorbeeldpostcodes, en de privacywet van de staat. Een stad zonder voldoende lokale data krijgt geen pagina.

Kan ik een stad targeten die niet op deze lijst staat?

Ja. De city-parameter accepteert andere Amerikaanse steden: schrijf de naam in kleine letters met underscores, zoals city-des_moines of city-sioux_falls, en voeg de staat toe. Kleinere steden hebben minder thuissapparaten online, dus test met het 1 GB-plan. Beschikbaarheid per stad varieert; bij het afrekenen zie je wat online is.

Vragen over stad-targeting

Hoe precies is stad-targeting?

Stad-targeting kiest thuis-IP's die volgens geolocatiedata in die stad liggen. Databases verschillen aan de randen, dus een IP nabij een stadsgrens kan in de ene lookup een voorstad tonen en in een andere de stad. Voor een buurt voeg je een ZIP-code toe; voor een netwerk voeg je een ASN toe.

Waar komen de providerpercentages vandaan?

Uit de FCC National Broadband Map, Area Summary, met data per 31 december 2025. Ze tonen het aandeel wooneenheden waar elke provider aangeeft dienst te kunnen leveren, niet hun marktaandeel of onze pool.

Waarom staan T-Mobile en Verizon in elke stad?

Beide verkopen 5G fixed wireless thuisinternet in de meeste grote steden, en de FCC rekent dat als vast breedband. Hun IP's komen uit het mobiele netwerk. Onze stadstabellen labelen hen, en de kolom "widest wired providers" laat hen weg.

Wat kost het gebruik van een stadspagina?

Niets extra: stad-, ZIP- en ASN-targeting zijn in elk plan inbegrepen, van US$ 2,63 voor 1 GB tot US$ 0,50/GB voor 1 TB, per oktober 2026.

1 GB US$ 2,63 · ASN inbegrepen · geen KYC

Aan de slag